Kategoriler

HAKKIMIZDA

Aslaner Otomotiv; 15.03.2001 tarihinde Lada markalı otomobiller olan Samara ve Enj. Samara, Vega Sedan, Vega HB, Vega STW, Vega 16 valf ve yine Lada markalı 4x4 özellikli Niva arazi kabiliyetli araçlarının tüm yedek parçalarının, mekanik ve elektronik parçalarının, kaporta ve aksesuarlarının orijinal ve en kaliteli haliyle fiyat olarak da en uygun şartlarda müşterilerine ulaştırma hedefiyle kuruldu.

Yine Lada markalı 2104 STW Lada, 2101, 2102, 2103, 2105, 2106, 2107 gibi halk arasında Murat tipi Lada olarak bilinen binek ladaların her türlü yedek parçasını temin ederek müşterilerine ulaştırdı.

Zaman içerisinde Lada Kalina otomobil sahiplerinin de her türlü parça ihtiyaçlarına cevap verir hale gelmiştir.

Yeni model Niva 1700 21213 ve Euro3(E3) özelliklerine sahip 21214 Niva araçlarınında her türlü parça ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktadır.

Türkiye'ye son yıllarda giren Rus malı ticari araç Gazelle parçalarını da temin etmeye başlamasıyla Aslaner Otomotiv; hitap ettiği kesimin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilir hale gelmiştir.

2013 yılından itibaren Lada Grubuna ilave olarak Çek ve Alman menşeli olan Skoda Favorit, Forman, Felicia, Felicia Combi ve Favorit-Felicia Pickup modellerinin yedek parça satışlarına başladık. Halihazırda bu grup araçların bulunabilir yedek parçalarının tümünü uygun ve kaliteli olarak bulundurarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Şu anda olmamakla beraber ilerleyen zaman içerisinde yeni model Skoda araç modellerinden Fabia, Octavia, ……. gibi araçların da parçalarını bulundurma yönünde gayretlerimiz devam etmektedir.

Aslaner Otomotiv; müşterilerine Konya ilinden hizmet vermektedir. Konya ili ve ilçeleri ile sınırlı kalmayıp yakın çevre illerle birlikte Türkiye çapında birçok il ve ilçede gerek perakende gerekse toptan satışlarıyla müşterilerine orijinal yedek parçayı uygun fiyatlarla ulaştıran Aslaner Otomotiv ile irtibat kurup tanışmanız sizin menfaatinize olacaktır.

2001 yılından itibaren Otomotiv Yedek Parça sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2022 yılında ASLANER OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla tüzel statüye yükselmiştir.

Saygılarımızla…

ASLANER OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

LADA & SKODA & GAZELLE YEDEK PARÇA

UA-97439762-1